Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salaam

    senior tag

    válasz DaveNo1 #4455 üzenetére

    Én soha életemben nem toltam egyetlen mobát sem, ezt is csak azért akartam kipróbálni, mert a Blizzard csinálja és általában szeretem amiket ők csinálnak ( és nyilván nem tévedtem, tetszik a dolog). Viszont teljesen egyetértek -FLY- > kollégával, gondolkodni kell, de ez a játék nem atomfizika. Lvl26 vagyok, pontosan egy hete játszom, de nem félek bemenni quick matchbe, mert ha 40-es játékosokkal rak össze, akkor is megállom a helyem. Szerintem ha valaki eljut odáig, hogy tudja, hogy melyik pályán mit kell csinálni és mondjuk odafigyelt amikor letolta az x meccset, amivel lvl4 lett a karaktere akkor azzal már meglehet nyerni egy meccset és ez tényleg nem egy nagy tudás, hs-ben ez még mindig csak angry chicken szint lenne.

    Tudom, hogy ti már régen játszotok és titeket még nálunk is jobban zavarhat a sok járásképtelen autopilot idióta, akiknek egy része mostanában kerüt be a bétába, hozzánk hasonló módon, de azért ne misztifikáljuk már túl ezt a játékot és ne higyjük, hogy lvl40 alatt nincs semmi :) :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák