Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gmx9

    aktív tag

    válasz ThySoul #52991 üzenetére

    Tudni kell gazdálkodni a dusttal, ha hosszútávra tervezel. Szokták páran mondani, hogy craftold le amit akarsz, és játssz azzal a deckkel, hisz ez a játék lényege. Ez lenne, ha végtelen erőforrásod lenne, szóval emiatt nem érdemes, mert elszórsz rá adott dust mennyiséget és 1 hónap múlva már alig játssza valaki, meg 90%-ban agyonvernek, mert megvan rá a counter - kezdőknek, dustot nem tudni használóknak ez nem jó tanács. (Grommash amúgy nem szar, én dragon wariba is beraktam és simán befért).

    Nyitásokban a legtöbben szerencsétlenek vagyunk, ilyen a rendszer. Írtam pár hete; nem számoltam pontosan, de 30-40 pakli körül nyitottam az elmúlt hónapokban, abból 4 hungry crab jött 2 hónap alatt, 0 legendary (legutóbb legalább jött brawlból, igaz gyenge).

    Élvezd a játékot, az a lényeg. Semmiképp ne a rankért játssz, amúgy sincs semmi értelme. Legend van vagy nem legend, elakarod-e érni vagy nem, ennyi a kérdés. Ha igen, akkor sokat kell játszani és próbálni fejlődni, ha nem, akkor meg mindegy hol végzel, az az arany epic úgyse vált meg. Én Antonidas és yogg nélkül elvagyok a tempo deckemmel, beraktam mást helyette, utóbbit meg akkor se játszanám, ha meglenne. Lehet variálni a deckeket nyugodtan, nyilván újak felfedezésére minimális az esélyünk, de legalább jobban esik, ha azokkal nyersz, amiket te raktál be.

    - Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

  • whitemetal33

    tag

    válasz ThySoul #52991 üzenetére

    Hát a tempo mage nemcsak fun de erős is. Bloodmage nem must have benne Yogg viszont szerintem igen.
    Ha esetleg úgy érzed hogy kiégnél akkor javaslom hogy most inkább majd arénázgass nekem sokszor szokott segíteni amikor úgy nincs kedvem játszani vagy játsz fun deckekkel amikhez van lapod. Ill. még azt hogy mindent letörsz egy deckért azt nem javaslom, emlékszem anno én is így gondoltam de megbántam azóta max csak az extrákat meg a goldeneket meg a millhouse szintű legákat töröm.

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz ThySoul #52991 üzenetére

    a standardet február elején jelentették be, április végén jött, az majdnem három hónap. ha eközben te lekraftoltad boomot, majd utána váratlanul ért, hogy nem lesz többet valid lap, akkor a hiba a te oldaladon van. ez egy kompetitív online játék, folyton változó metával, ha a maximumot akarod belőle kihozni, akkor nem árt, ha nem szatyorban élsz és olvasod a híreket. vagy akár csak ezt a fórumot is, mert az utóbbi két évben nem volt olyan lényeges momentuma a játéknak, ami a BabyRage tenger mellett ne lett volna alaposan kivesézve.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz ThySoul #52991 üzenetére

    "Régen célom volt, hogy elérjem a rank5-öt(akkor tudás miatt 10 is alig ment) mostmár elég a rank15.
    Unalmas az egész. Izgultam a miracle miatt, mostmár kedvem sincs hozzá. Deckekkel amúgy egést jól állok: Zoo, Aggro shaman, midhubter, Patron, miracle meg freeze mage"

    A ranking alapvetően grindolás. Válassz ki egy nem teljesen életképtelen decket és játsz addig ugyanazzal folyamatosan amíg el nem éred az adott rangot. Win streak-ek miatt mindenképp el fogod érni, ha a meccsek legalább 45%-át megnyered. Nyilván ezt a fajta monotonitást sokan nem szeretik, innentől lehet váltogatni, hogy mit csinál az ember. Nem foglalkozol a rankinggel, hanem mindig olyan deckel játszol (és raksz össze) amihez van kedved. Vagy arra mész rá, hogy nem netdeckelsz, hanem 0-ról magad próbálsz összerakni minél érdekesebb (vagy életképesebb) decket. Vagy hagyod a constructedet és csak arénázol. Vagy nem foglalkozol annyit a HS-el, csak ha épp van szabadidőd, vagy pont hogy nincs túl sok szabadidőd csak 1-2 meccsre, akkor letolod a questeket, stb... ha semmi lehetőség nem szimpatikus, akkor igazából nem is akarsz HS-ezni, csak megszokás :)

Új hozzászólás Aktív témák