Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz rocket #52647 üzenetére

    Nem tudom most mi a pálya, de én naxxig toltam régebben és egy forintot sem fizettem bele, mégis megvolt mindenem. Most úgy jöttem vissza hogy maradt régről 10K dustom kb, meg még vagy 2-3 haszontalan golden legend ami ugye még 2-3x1600 dust. szóval éppen lenne miből craftolni ezt azt most is :K

    És én nem voltam sosem nagy játékos...a napikat lelkiismeretesen betoltam, és bontogattam paklikat..én előbb utóbb összegyűlt az :)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • salaam

    senior tag

    válasz rocket #52647 üzenetére

    15,398. alkalommal: Vannak olyan paklik, amiknek kicsi a dustköltsége, ellenben roppant hatékonyak (jelenleg a zoo és a totem sámán ilyen >>Sőt, Zoley kb. 15 hsz-el ezelőtt linkelte be LOKShadow otk pakliját, amivel asian legend lett, amiben még rare sincs<< ) A második accountomon US-en 1 hónapnyi arénázgatás és questelés után sikerült vállalható sámánt összeraknom és r5-ig mennem vele (azért nem tovább, mert annyira azért nem vagyok időmilliomos, hogy két szerveren is legend legyek).

    Lassan 3 éve járok már a topicba, szóval azt hiszem, hogy joggal merül fel bennem a kérdés, hogy miért nem játszotok ezekkel a paklikkal, amiket 25 hozzászólásonként belinkel valaki és amiről már lassan a nagyszüleim is tudják, hogy olcsó, legendképes paklik?!

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz rocket #52647 üzenetére

    Profit orientált akkor lenne hogy ha nem lennének questek, nem lehetne goldot szerezni, tawern brawl nem adna semmi nyereményt, paklikat csak goldból lehetne venni, és nem létezne craftolási rendszer, ha duplikációd van, akkor így jártál.
    Ehhez képest "gond nélkül" (értsd: csak érteni kell a játékhoz, és le kell játszani X db meccset) lehet free to play módban legendary lenni.
    Az, hogy a legendaryk darabszámát hozod fel érvnek csak azt mutatja, hogy nem érted hogy működik a játék. Egy faceshaman szinte garantált hogy meg fog verni egy tempo warriort, hiába van az utóbbinak 7 legendaryja (igazából hamarabb ki fog kapni, mint hogy az értelmes legendarykat ki tudná rakni).

    De ha ez se hat meg, van sok más digitális kártyajáték, azok biztos nem profitéhes cégek :)

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz rocket #52647 üzenetére

    a Blizzardnak érdeke, hogy legyen egy fal, ahol fárasztónak érzed a grindolást és raksz bele pénzt. ez minden f2p játéknál így van, itt még egész szolid a kivitelezése, de ha ilyen nem lenne, senki nem költene rá és nem létezne a játék sem. ezen szerintem fölösleges puffogni, ha nem tetszik az üzleti modell, élhetsz a fogyasztói társadalom által rád ruházott joggal és kinyilváníthatod a nem tetszésedet azáltal, hogy nem Hearthstone-ozol.

    és mostanában nagyon sok segítség van a felzárkózásra a régi időkhöz képest, mert aki évek óta játszik, azt nem fogja előre vinni a brawl pakk, a kezdőket viszont igen, ugyanez igaz a watch&learnre is. ha a adventure-öket megveszi az ember pénzért (és miért ne tenné, ha élvezi a játékot, nem szégyen fizetni érte), akkor nem olyan reménytelen a helyzet.

    két hete sincs, hogy kezdtem egy accountot az amerikai szerveren, úgy voltam rank 14 azóta, hogy még egy értelmes zoo paklim sincs, azzal már simán rank 10-en lennék, de kb. egy-két hét, és az is meglesz szerintem. ehhez mondjuk azért kellett a 3 év tapasztalat, sokszor volt, hogy elvertem jóval erősebb paklikat, mert az ellenfelem nem tudott rendesen játszani. meg persze van egy csomó olyan meccsem is, ami esélytelen a vacak lapok miatt, de ezeket meg kell tanulni elengedni.

    az elején, mikor az EU accountot kezdtem, én is hasonlóan gondolkodtam, most ott is nagyrészt olyan paklikkal játszom, amik olcsón kihozhatóak, mert a control paklikkal nem lehet haladni, hiába komplexebb a játék. és az sem igaz, hogy az aggroval nem kell gondolkodni, azt is nagyon sok óra tényleg jól megtanulni, mire valójában megunja az ember, addigra el is lehet érni a legendet, ha tényleg top tier pakli. sokkal több múlik a játékoson, mint azt a kezdők be szokták ismerni, tudom, mert én is voltam az. ebben a hónapban EU-n SMOrc sámánnal és zooval mentem, ma meglett a rank 5 úgy, hogy a szezon felében az amcsi szerveren játszottam, ezek pedig nem elérhetetlen paklik és simán elég lett volna az egyik. és közel nem vagyok jó játékos.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák