Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila206

    tag

    Sziasztok!

    Egy érdekes problémám van egy nemrég vásárolt asus-k52je sorozatbeli géppel. Mostanában egyre gyakrabban (pl játékok közben új pálya töltésnél, filmnézésnél tekerés közben, avagy játék és windows betöltésnél) úgy fagy le a gépem 1-2 percre, hogy csak az egeret tudom mozgatni, a hdd-nek a ledje folyamatosan szünet nélkül világít és az ég világon semmi mást nem tudok csinálni, mintha arra az 1-2 percre megfagyna az egész gép (egy Seagate Momentus 320GB 8MB 5400rpm SATA2 ST9320325AS van benne). Mi lehet ennek az oka, hogyan lehetne ezt a dolgot megszüntetni? Elég idegesítő, amikor 2 perceket kell várni :((( Régebben az egyik szervízben bent voltam, ott azt javasolták, hogy a rendszer visszaállítást kapcsoljam ki, de az sem segített a dolgon.

    Ja és még valami. Feltelepítettem a HS Sentinelt és a következőt írja ki:
    "A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 584 alkalommal."
    (a kondíciója 100%)

    Valamikor már újra is indult a gépem csak úgy, akkor úgymond megállt a vinyó szerintem, mert a következő hibaüzenet fogadott és ki kellett kapcsolnom a gépet, hogy menjen:
    "Reboot and Select proper Boot device or insert Boot Media in selected Boot device and pressa key"

    Valakinek van valami ötlete :F

Új hozzászólás Aktív témák