Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz lazydog #1274 üzenetére

    A PM-el megnéztem egy particionak mutatja a winyot és primarynak.Majd ezzel sikerült egy 20GB particiot csinálni igy nekiáltam telepiteni az elsö ujraindulásig nem is volt gond,de amikor már a winyorol kellett volna indulni hogy folytassa a telepitést akkor kiirta hogy lemez olvasási hiba és nem tudtam sehogy sem folytatni.Aztán észrevedtem hogy a Reborn lemezen van egy cd-röl futtathato windows igy azt elinditva le tudtam a HD Tune progival tesztelni a winyot ami 2 rossz szektort talált az eleje felé ami egyenként 122MB-os helyet takart gondolom ez miatt nem tud bebootolni.És 43 fokos volt a winyo pedig jol szellözik a gépem tiszta rács az oldala és a hátulja.
    Ha visszaviszem a boltba hogy találtam rajta 2 hibás sectort azt elviekben cserélik (még garanciás) vagy elöször leellenörzik hogy tényleg rossz-e?Mert amilyen szerencsém van náluk jol fog müködni és akkor nem tudok mit kezdeni.
    ja és a win nem is tudta formatálni.És ahhoz képest hogy 16MB cach van rajta észrevehető gyorsulást nem vettem észre rajta a 2MB-oshoz képest már az elsö napokban sem.

Új hozzászólás Aktív témák