Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albiosz

    őstag

    válasz Peat;) #63807 üzenetére

    Egy ideje már fontolgattam akksis porszívó vételét, pár hete kezdtem el komolyabban foglalkozni a kérdéssel. Nem akartam azért túl sokat költeni... A Dyson V8 Absolute ára és tudása volt a kiindulási pont, a nézelődés kezdetén 130-140 K volt, amit még mindig sokalltam. Némi szőnyeg és sok keménypadló miatt a külön szőnyeg és plüss fejes gépeket nézegettem, így a Philips kiesett, a többi nagyról (Bosch, Rowenta, Elux) még annyi infot se találtam, mint a Philipsről. Itteni tapasztalatok alapján végül a Dreame XR-t kezdtem komolyabban nézegetni. A 3K-s EMAG kuponnal volt pár nap, amikor a Dysont 107-ért el tudtam volna csípni, komolyan el is gondolkoztam, de a tapasztalatok alapján annyira meggyőzött a Dreame, hogy elengedtem a Dysont. Főleg a motoros fejjel 25 perc üzemidő, ami elriasztott, ez azért karcsúnak tűnik. Nem titkoltan a rendes porszívó helyett kerestem valamit. Tegnap hozta a futár a Dreamet, még nem volt időnk kipróbálni.

    Többiek: köszi! Fizikából (is) vannak hiányosságaim, köszi. Gyanús volt, hogy nem minden a mAh.

Új hozzászólás Aktív témák