Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    Sziasztok!
    Mosógép és szárítógép vásárlása előtt állunk és több napnyi internet bújás után sikerült kiválasztanunk 1-1 típust:
    AEG L7FEE48S mosógép [link]
    AEG T8DEE48S szárítógép [link]
    A keret nagyon max 400k volt, de jobban örültem volna, ha inkább 300k felé közelít együtt a két gép ára.
    Eddig elég biztosnak tűntem a vásárlásban, de ahogy olvastam az elmúlt pár nap kommentjeit, picit elbizonytalanodtam a döntésben. Tudom a Miele az etalon, de (figyelembe véve azon egyik preferenciát, hogy egy márkából szeretnénk megoldani mindkét vásárlást) sajnos az már nem fér bele a keretbe.
    Az AEG gőzprogramja nagyon szimpatikus megoldásnak tűnik, illetve régebben magáról a márkáról is jókat hallottam (bár nekem még sosem volt dolgom vele).
    Azt szeretném kérdezni, hogy ebben az árszegmensben, van esetleg jobb alternatíva (fontos a kímélő üzemmód, a csendes működés, az előre ütemezhető indítás, legalább 8kg kapacitás, és ahogy az előbb említettem a gőz funkció is felettébb érdekel)? Vagy nyugodjak meg és megfelelő típust sikerült választani....? :D

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Új hozzászólás Aktív témák