Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz stellaz #41612 üzenetére

    Engem úgy neveltek, hogy a gyűrötten felvett ruha az igénytelenség netovábbja. Ehhez tartom magamat, pólót sem veszek fel gyűrötten. A makulátlan kinézet, megjelenés feltétlen híve vagyok.
    Nadrág nem gyűrődik? Az miből van? Még a stretch is kötelezően igényli a vasalást, ráadásul élre, nem csak varrásra. Utóbbit csak farmerek esetében fogadom el, de ránc, gyűrődés azokon sem maradhat.
    Lehet, hogy a műszálas ágynemű nem gyűrődik, de a pamut-szatén rendesen, nekünk csak olyanok vannak.
    Függönyöket is vasaljuk.
    Van néhány Olymp ingem, azokat vasalásmentesként hirdetik, valójában azokat is muszáj enyhén vasalni.

    (#41613) Cyrin
    Valóban porszívózni kell vasalás után, de azt az ember amúgy is hetente háromszor megteszi.
    Jártam manökenképzőbe, de annak semmi köze a vasalt ruhákhoz.
    Ha főnökként a beosztottaim gyűrött ruhában jönnének dolgozni, hazazavarnám őket. Aki a ruhájával nem igényes, az a munkájában is hajlamos a lazaságra.
    Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák