Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pn4hvq

    senior tag

    Sziasztok!
    Jelenlegi mosógépünk cseréjén gondolkozom, kiegészítve külön egy szárítógéppel. Mivel ezt 10 éve vettük, most teljesen más tudású készülékek vannak, így szeretném a segítségeteket kérni. Panellakás kis fürdőszobájáról beszélünk, mint helyről.
    Mosógép esetén az alábbi paramétereket gondoltam én:
    -ár: első körben 120e-nél nem gondoltam drágábbra (ha van olyan, ami drágább, de megéri a felárat, akkor szóba jöhet)
    -előltöltős
    -gyors centrifuga: láttam 1200-1400-as fordulatig. Érdemes a nagyobb fordulatúban gondolkozni?
    -márka tekintetében is teljesen tanácstalan vagyok
    -a nagy energiatakarékosság jegyében szinte csak több órás mosási programok vannak? A jelenlegi 80 perc alatt letud egy normál mosást. Ez most extra igény?
    -pozitívum, ha a szokásos 1 évnél több a garancia rá (láttam itteni fórumtárs által linkelt Bekot 60 hóval)

    Szárítógép:
    -kondenzációs vagy hőszivattyús: ahogy néztem, van, aki egyik, van, aki másik mellett voksol
    -ár: jó ár/érték arányú (nem Miele ár :) ), de mivel nincs ismerősi körben, így nem tudom megsaccolni sem az árat, max. az árukereső oldalán.

    Ami nekem még fontos: a kis fürdőszoba miatt hogyan, mivel érdemes ezeket egymásra pakolni? Láttam ezeket az összeépítő kereteket: ezek érnek valamit? Univerzálisak vagy adott gyártó termékeihez passzolnak?

    Mivel ez a terület teljesen vakfolt számomra, kérnék egy kis útbaigazítást.
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák