Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    Topikgazda

    válasz blaca83 #34255 üzenetére

    Más kategóriába esnek a zsákosok és a zsák nélküliek! A zsákos esetén a HEPA utószűrést végez (ráadásul most már olyan szintetikus zsákok vannak, hogy szagszűrő aktívszén is van bennük, és több kilónyi retket elbírnak - nem szakadnak szét) és itt van a kulcsmondat! A HEPA utószűrésre és nem durva szűrésre való. Az a géped (amit most használsz) más kategória mi 7 éve vettük ezt a samut, ez kivételesen annak ellenére, hogy samu egy rohadtul eltalált gép. Pont mostanság ecseteltem, hogy a felújítások miatt szétszedtem kifújtam, de csak a motorház szennyeződött a HEPA utáni kipufogó hangtompító rész makulátlan volt.

    Ha nézel is gépet mindenképpen olyat nézz, ami szintetikus zsákos, H13 HEPA-val szerelt, minimum 300 W tényleges szívóerővel rendelkezik, hatósugár legalább 7-10 méter.
    Mai szőnyegekhez turbókefe szinte kötelező, a kemény padló mellé, bár azt e-bayről is tudsz 9-10 ezer környékén venni.

    A tisztaság pedig nem allergia függő, a lakásba tiszta levegő kell, pont most linkeltem egy videós index cikket, menyire retkes kis hazánkban a levegő, bár nálatok inkább csak a sima szállópor....

    A zsáktól nem kell megijedni, van jó minőségű utángyártott is (pl Menalux....).

    Pl ebben az árban ez egy nagyon jó porszívó!

    [ Szerkesztve ]

    "in medias res"

Új hozzászólás Aktív témák