Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz BBéci #32444 üzenetére

    Bocsánat a sok külön válaszért, de folyamatosan jönnek a válaszok.

    El kell, hogy keserítselek, de a világon van jó pár ember, aki megelégszik azzal a minőséggel, ami lehet, hogy számodra gyatra, de egy sima TV hangszórójához képest jó. Azt bármikor elfogadom, ha azt mondod, hogy ne vegyen 120K-ért kompakt rendszert, de ha szerinted sz@rra sem jó, akkor ajánlj jobb alternatívát 40K-ért, ami ugyan azt nyújtja...lehet nem kristálytiszta a hang, lehet nem szép a mély, de van egy 5.1, ami - bár olyan, amilyen - egy TV hangszórójához képest ég és föld. Te ezt már bizonyára nem tudod elképzelni, mert olyan szinten elszálltál, de hidd el nekem, nagyon sok ember meg van elégedve azzal a "minőséggel".

    Szerk.: neked is be kell írnom, hogy nem véletlenül nem arra a hsz-re válaszoltam...amit az előző hsz-edben leírtál érthető, és korrekt, nem is a tényekkel szeretnék vitatkozni, mert nem is tudok, sem tapasztalatom, sem tárgyi tudásom nincs hozzá, mindössze a sokszor megengedett stílust kritizáltam.

    [ Szerkesztve ]

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz BBéci #32444 üzenetére

    igen,ha úgy vesszük,lehet nyers stilusban tálalva, de épp kerestél neki 40rugót...
    nekem semmi bajom a nyersséggel,engem is csomószor jellemeztek bunkónak,köcsögnek,stbnak.

    nah,pont ezért lesz 1-2 hét múlva új avatarom :)

    eladó topping dac

Aktív témák