Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeee

    senior tag

    válasz BBéci #82127 üzenetére

    Meg tudod mutatni honnan vegyek helyet? Vagy ha nincs hely és csak így tudom megoldani akkor hagyjam az egészet?! Tudod nem azt kérdeztem miért szar így, hanem azt hogy hogyan lehet két mélyet ilyen potikkal nagyjából jól beállítani. Óhhh és képzeld óhh bölcs nagy leereszkedő mester, van az a hangerő ahol tényleg hallani hogy kicsit berezonál a mély alatt a szekrény ajtaja, de én olyan hangerőn soha nem fogom hallgatni mert fontosabb a fülem egészsége és nem is igazán tetszik. Mégis hogyan jöttél erre rá hogy be tud rezonálni a szekrény? Te annyira okos vagy és én olyan hülye vagyok hogy ezzel nem voltam tisztában. Csak azért vagyok ilyen irritálóan cinikus, mert teljesen érthetően leírtam hogy sajnos nem tudom máshová tenni. Ha nem lenne szar az angolom külföldi fórumokon írkálnék, és ott tenném fel a kérdéseimet, mert ott valahogy mindig azt látom hogy ott igazán segítőkészek egymással az emberek. Itt azt látom, de sajnos tényleg így is néz ki, hogy itt sok a pöcsméregető sekély és sivár lelkületű sznob, aki szerint csak az használjon házimozi rendszert akinek legalább (hasra ütve) 500Eft-os hangfalrendszere és ugyanilyen értékű erősítője és dedikált moziszobája van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák