Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    Topikgazda

    válasz arcitec #59272 üzenetére

    Nem tudok azzal mit csinálni, ha nem mondasz semmit azon kívül, hogy te vagy itt a király. Én próbálom minden egyes állításomat alaposan megindokolni, tudományosan vitathatatlan tényekkel, de csak azt látom ellenérvként, hogy "de én így hallom, éppen ezért ez a jobb és kész". Még csak egy hivatkozást se láttam bármilyen, akár áltudományos/hifis forrásra sem. Ha így álltak volna a tudósok a világhoz, máig laposnak hinnénk a földet, szóval nem igazán értem, miért vagy annyira megkérdőjelezhetetlen.

    Azt is elég sokat lehet pszichológiailag feszegetni, hogy pont azokat az SVS-eket mondod jónak, amikről hasonlót állítanak, míg a kedvenced és aközé eső konfiguráció már semmi, csak mert valakinek nem tetszett.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

  • -KP-

    addikt

    válasz arcitec #59272 üzenetére

    Mi az, hogy semmi olyat nem írtál? Ezt írtad: "Egy jó sub mint pl egy SVS-2000 azért tud már úgy szólni, hogy nem szeretnék erősebbet a házba,mert félnék, hogy megreped valami. " Ne haragudj, de ez a kijelentés :O Nem kellene úgy csinálni, mintha egy szem pici 30 centis zárt láda ilyesmire képes lenne.

    Az SB12 az SB2000 elődje. Minimális különbség van a két modell között , de árban viszont rengeteg. Ugyanúgy 30 centis Peerless hangszóró az alapja mindkettőnek, sb12 400w erősítő, SB2000 500W. Egy darab 2000 árából majdnem kijön két darab SB12, úgyhogy igazából semmilyen érv nem szól a szimpla SB2000 mellett a dupla szubos SB12 ellenében.

Új hozzászólás Aktív témák