Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hókusz Pók

    aktív tag

    Sziasztok!

    Lehet, mérgesek és türelmetlenek lesztek, de segítséget szeretnék kérni itt is. Van egy LG47LA660S típusú televízióm, aminek meguntam a vacak hangját. Szintén van (bár ezidáig kihasználatlanul állt) egy épített 3 utas (100W/8ohm mély, 50W/8ohm közép, a magas pontos paramétereit nem tudom), hangváltós hangfalam. A napokban kaptam kölcsön egy panasonic sa he90 av erősítőt. Optikán összekötöttem a televízióval és - bár igaz csak sztereóban - lenyűgöző élményben részesültem. Eldöntöttem, hogy beruházok egy erősítőre. Elolvastam a topik elejét, sok-sok fórumot végigbogarásztam és igazából javaslatot szeretnék kapni, hogy milyen irányba induljak el. Egyelőre elég lenne a sztereó hangzás, a hangfalaim is megfelelnek egyelőre, viszont a jövőre gondolva, teljesen eltanácstalanodtam. Jó lenne a WiFi, a bluetooth, esetleg phono bemenet (sok-sok régi bakelit lemezem van). Onkyo HT-RC630 (a 660 lenne a legszimpatikusabb), de sehol nem találok , Onkyo TX-NR646... SZóval... Amennyiben azt javasoljátok, hogy az én szerény igényeimnek elegendő egy 70-80 ezer forintos kategória, akkor nem borzolom az idegeimet a 160-170 ezer forintos kategóriával. A baj, hogy használtat sem nagyon találtam, vagy rosszul, s rossz helyen kerestem. Segítsetek nekem, kérlek benneteket!

    ''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

Új hozzászólás Aktív témák