Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    Uraim, látom azért sikerült felkavarnom a szubbal az állóvizet :D
    néhány gondoltam rólam és az itteni új fórumtársaimnak kedvéért, akik felvágást éreznek a soraimban.
    egyszerű a magyarázat, ahogy a többiek is mondják, ez nem felvágás és feltűnési viszketegség részemről, hanem ahogy itt többet is tudják és írják, ez nekem a szenvedélyes hobbim.
    már mint a mozi építés és a jó hang vadászata.
    Nemis Ombe is írt rólam egy két sort amikor személyesen találkoztunk.
    [link]
    beraknék nektek egy képet vagy kettőt hogy lássátok hol is kezdtem.
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    szerintem a képek magukért beszélnek.
    és ha hiszitek ha nem, az itteni nagyok, és hozzáértők fórumtársaimnak köszönhető a mostani állapot.
    én sokat beszélgettem itt velük a topikban és igen a belépőben.
    a képeken láthatjátok mennyire kezdő és béna voltam, még a szub elhelyezést illetően is. ;]
    [kép]
    képzeletiitek mennyire tévúton jártam, amikor a szekrényben volt a szub :DDD
    az ittenieknek köszönhetem azt amit elértem szakmailag.
    persze a pénzt én kerestem meg rá. de az ő segítségük nélkül még a dipol hangfal lenne az Atmos kiegészítő dobozom, a hangfal kábeleim vékonyabban lennének mint a telefonkábel, és a szub kábelem még egy sima 100 Ft-os rca kábel lenne, mert régen úgy gondolkodtam hogy minek az, az csak egy kábel, tök felesleges cserélni minőségi darabra.
    semmit nem ér a csere, pénz kidobás. amikor ide kerültem arra gondoltam ami néha az itt írtok (és még véletlenül sem akarok személyeskedni!!), hogy mi ez a sznob csoport, meg hogy az igazi mozi élmény elérhető 100-150 ezer forintból, és akik ennyit költenek el rá azok '"bolondok".
    anno ha hiszitek ha nem ilyen gondolatokkal indultam el a házimozi építés útján...

    képzelhetitek mekkora meglepetés ért amikor megvettem az első ELAC hangfalam.
    szenvedélyes vagyok sok mindenben, igazi megszállott, főleg a megszállottságom mértéke arányos volt az elért eredmény mértékével. :K
    és az hogy milyen lépcső fokokat éltem meg és tapasztaltam meg, az a logout.hu cikkeimből kiderül.

    viszont az hogy a belépőbe vagyok, annak az az oka, hogy a haladóba sokkal tapasztaltabbak járnak, szakmailag tapasztaltabbak, mert ami ismeretem összegyűlt a témában, az az itteni embertársaimnak köszönhetem.
    úgy gondolom hogy csak azért ne menjek a haladóba, mert X összeget elköltöttem és esetleg a rendszerem alkotó elemei többe kerülnek mint az más embertársaim tűrés határán felül lévő összeg, valamint hogy a besorolása, nem belépő kategória.
    ha a fentiek miatt mennék a haladóba, az lenne az én értékítéletem szerint a sznobizmus. :K

    no befejezem, csak gondoltam jobb ha tisztán látjátok a posztjaim mögött meghúzódó szándékot.

    jah, és a szubnál többe kerültek a front dobozaim ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák