Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Lacielvtárs #25353 üzenetére

    Az ésszerűség "napirendi pont" kell, hogy legyen ami csak két körülmény esetében nem állja meg a helyét:
    1. ha vkinek nyilvánvaló probléma van a belátási képességével és/vagy értékrendjével (ez probléma, de csak az övé és mást nem érint)
    2. olyan anyagi hátérel rendelkezik ami alapján nem szükséges az ésszerűség kérdésével foglalkoznia (ez meg egy nagyon kellemes helyzet, de sajnos ez is csak az övé ;] )

    Nem vitának szántam a postjaimat de fel akartam hívni a figyelmet arra, hogy lehetőleg ne vezethessen félre vagy ne téveszthessen meg senkit egy fél-, vagy pontatlan információt közlő hozzászólás továbbá a belépő szinttel kapcsolatos infók és tapasztalatok legyen többségben, ha már a belépő szintű házimozi topikban vagyunk.
    Úgy gondolom, hogy ennek mindenki részéről érthető és akceptálható kérésnek kell(ene) lennie.. És ezzel be is fejeztem, nem írok ezzel kapcsolatos több OFF tartalmú postokat.

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák