Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    Uraim, látom a szinkronnal megmozgattam mindenki véleményét, amit köszönök.
    közben átgondoltam a dolgot és a véleményem, azok fényében amit írtatok.
    világhírű volt, anno amikor még más országokban a hang-alámondás volt a jellemző. bár az már vagy 15-20 éve volt.
    azóta már csökkent a színvonala, és igen, a sok "utángyártott" szinkron elveszi a feelingjét egy egy klasszikus filmnek.
    valamint, nem arra gondoltam hogy úgy világhírű hogy mindenki tudja hogy van, hanem hogy a régi időkben a minősége, amit elismertek, anno.
    persze egy hang alámondásos Alien 2 amit anno orosz csatornán néztem, ott a magyar szinkron mindig is jobb, és igaz erre is a mondás, hogy a vakok között a félszemű a császár ;]

    számomra az elmúlt hetekben átélt hangzáson, elhasalt a magyar szinkron.

    más:
    ma tüskéket raktam az ELAC frontok alá. még tisztább lett a hangja.
    eddig is elégedett voltam, de meglepődtem hogy a pure audio módban mennyire kijön a tüskék és a kábel csere előnye :K

    Beni2360: bizony, elkeltek a CAV-ok, és a Canton jelenleg nálam a szubok királya. eltűnt a dünnyögő, zuhogó mély hang, most mondhatom azt hogy a szoba adottságaihoz képest, rendben van a hang, legyen az mély vagy bármilyen hangtartomány :K

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák