Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Stylewars_kp #73018 üzenetére

    Hát ott már lehet is álmodozni. 375 m2 alapterület, még ha le is veszem a széleket mondjuk 150 cm magasságig, a kéményt stb. kieső területeket, akkor is alsó hangon 250-300 m2-el biztosan gazdálkodhatsz. Nekem a két padlásom és a pincém van együtt ~150 m2 alapterület (teljes terület), de ez három terület összeadva. Remélem még a telked is arányaiban ekkora az átlaghoz képest és akkor el vagy látva munkával rendesen. :DDD Az én esetemben a ház és a műhely elég kicsi (~100 + 40 m2), a telek viszont elég nagy (~3000 m2).

    Mondjuk engem ez az épületméret egyébként bőven kiszolgál, főleg ha sikerülne végre idén a 8x8-as fém melléképület (mobilgarázs) is, hogy a faanyagot, zártszelvényeket, bicikliket, autókat stb-ket ne a műhelyben kelljen tárolnom, tehát, hogy a műhely, az ténylegesen csak műhely legyen és ne műhely/raktár, akkor szavam sem lenne. Nekem ez a padlásteres rész ténylegesen csak a "tiszta hobbijaimnak" kellene (terepasztal és legózós terület a fiaimmal, 3d nyomtatás, lézerezés, informatikai cuccok stb.), szóval ha már egy legrosszabb esetben 30-50m2-t kihozok már az is bőven elég. A műhely pedig maradhatna az asztalos stb. "koszos" munkák otthona. :K

Új hozzászólás Aktív témák