Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qdak

    addikt

    Más projekt:

    Mivel idebent elég szűkös a hely, így a "műhelyem" egy darabját gondoltam leválasztani, ami teljesen a ház falához van építve, aljat betonozás megtörtént már, erre gondoltam valami porotherm 15 ős válaszfalat, ajtóval.
    Ami nem a legjobb, hogy pala tető van, ráadásul a front rész fele fa fedésű.
    Gondoltam, hogy a tető alá álmennyezettel tennék OSB-t, közé kőzetgyapot szigetelést, meg a front fás részére is.
    Mivel az OSB-t tartó front gerendát a válaszfal is tartaná, nem terhelném az fa szerkezetet, ennyit elbír a 10-15cm széles tégla, vagy oda tegyek 25cm es tartót ?
    Hátsó részen a téglás részen van helyem, ott nem gond. (igazából nem is kell oda)
    A front és a hátsó gerendát 4 kereszt gerenda kötné össze, kb 70 cm lenne közöttük, ez meg tartaná a kb 4DB OSB lapot, meg a kőzetgyapotot ?

    Nehéz leírni sajna, hogy átlássátok, ha valami nem világos, lehet kérdezni.
    Ötleteket várok.

    Amúgy "tiszta" tárolónak szánnám, (ami a műhelyről nem mondható el, kutyus is bejár, egerek még mindig, ezért a hátsó falat újra kell vakolnom itt is.), hűtő, idővel mosógép, bojler is átkerülhetne ide stb...

    (Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák