Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz Ed3r_X_ #66975 üzenetére

    Naja
    Erre írnák pár sort.
    Én is egy ilyen kontár barbár vagyok.
    Ahol most dolgozom annó minden telephelyen volt 2 karbantartó, és a központban egy 15 / 20 fős csapat. Mindenféle szaki vegyesen.
    Most a 10 telephelyre vagyok egyedül 50 évesen, megy egy nyugdíj után dolgozgató szaktárs.
    Szal a tisztelt tulajdonos (meg a manager) urak elvárják hogy minden működjön.
    Ja és ha lehet anyagot ne nagyon vegyek, oldjam meg abból ami van.
    Na mind1. Kár koptatni a billentyűzetet, és feleslegesen felb@sznom az agyamat.
    Inkább megyek és becsócsálom a vérnyomáscsökkentőimet.

    Ui: Ja nonstop ügyeletben vagyok, mert ugyebár a 10 telephelyen bármikor történhet bármi.
    Szerencsére a hétvégén nem kellett mennem, de az irányító rendszerben már van 3 új beírás ahova hétfőn lehetőleg egyszerre ki kell mennem....

    Ui2: A múlt héten vol a cégnél két szaki, Két anyagtovábbító csiga hajtóművét cserélték ki. Beletellett nekik egy teljes napba.
    Az egyik szakinak 2 hónapja van a nyugdíjig, a másiknak meg 6 éve.
    Egész nap fent mekegtek a keverőtorony tetején.
    Amikor délután odaértem beüzemelni a motorokat, halkan megkérdeztem: "És a fiatalok hol vannak? Ennek a melónak a fiatalok játékának kellene lennie..."
    Rám néztek és legyintettek....

    [ Szerkesztve ]

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák