Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz lemmy71 #64615 üzenetére

    Hát ez "így jött" a hátsó híddal, de még egyébként sem dőlt el mi lesz... Mivel nekem elsődlegesen földmunkákhoz kellene a gép és nem "traktornak", így van egy olyan alternatívám is fejben, hogy megfordítom rajta az ülést. Hasonló lenne az elrendezés, mint a régi "fordított traktorokon", vagy például a Volvo rakodóján. Ez azért lenne praktikus, mert így a homlokrakodóval az egyik oldalról, a traktor és jómagam súlyával pedig a másik oldalról szépen le lenne terhelve a hajtott tengely. Ez a híd jóval erősebb is mint a kormányzott hidam, ami félek nem bírná el a homlokrakodó+teher súlyát. Innen jött az ötlet. Röviden, gumi forgásiránnyal addig felesleges foglalkoznom, amíg az sem dőlt el teljesen fejben, hogy merre tovább. Mindegy, amennyi időt rá tudok szánni a projektre jelenleg, van még időm agyalogni (most is ebben a pillanatban értem haza melóból és holnap reggel megyek tovább, kedden pedig már a rendes munkahelyemen kezdek...). :DDD

    (#64618) T_chris: áhh, ennyire nagyszabású dologban nem gondolkoztam, csak ilyen kis topik-találkozóban, de igazából ebben is csak nagy a szám, mert idén sem volt még időm meghalni sem.

    (#64621) emre: az más miatt maradt el... Ugye akkor a motoros topikban volt szerveződés, de túl sok volt az "okoskodás" a találkozóval kapcsolatban, sőt volt aki egyenesen beszólt privátban, hogy mit szervezkedek én ott, amikor motorom sincs. Felszívtam magam és hagytam inkább az egészet a picsába. Nem hiába tűntem el a topikból is. Mondjuk azóta legalább tényleg igaza lett az illetőnek, mert a CBR1000F-et is eladtam. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák