Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petiapó

    tag

    válasz pee13 #5714 üzenetére

    Én egyszer olyan hangra lettem figyelmes, mintha egér rágna a gépben... Nem tudtam mire vélni, hát hagytam :D Aztán egyszercsak lekapcsolt a monitorom, és egy félóráig semmi, Aztán megint életre kelt. Megint az a fura neszezés, és megint lekapcsolt. Gondoltam most illene jobban belenézni a gépbe, hátha komolyabb a baj. Persze nem ment mikor kinyitottam, így nem is láttam semmit...
    Aztán mikor ki akartam venni a gépet az asztal mellől, kifolyt belőle, úgy 2dl víz. hmmm... ez érdekes.
    Mikor közelebbről megnéztem a folyás okát, az itt látható piros jelőlésű cső (NB nyomóág), a sárga helyen elrepedt, és mikor ment a szivattyú, a VGA-ra csöpögtette a vizet. Aztán annak mikor elege lett lekapcsolt :) (az a fura hang később rájöttem a rövidzárlat hangja volt)(Jelzem ez egy Galaxy 7200GS kártya amit januárban vettem kemény 7250Ft-ért. :DD )
    Cső kicserél, összerak, bekapcs, és műxik minden. Azóta már lecseréltem egy HD4850re, de még mindig menne ha beraknám, így ez látja el a tartalékos szolgálatot.
    Így strapabírás szempontjából mindenképpen erre szavazok :D

    ...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

Új hozzászólás Aktív témák