Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbogyo

    csendes tag

    válasz odrif #8516 üzenetére

    Szia!
    Nekem is hikvision kameráim vannak. 3, ill. 4MP-esek. Nekem működik mindenhonnan. Elérem őket bentről-kintről-telefonról (IVMS),(T-mobile) de külföldről szállodából is laposon (szállodai wifi) keresztül. Azért ez megnyugtató volt.... Minden kamerámnak fix IP címe van, nem a router osztja ki. Mindegyiknek más más port van beállítva. 8001-8002-8003 stb, és a HTTP portjuk se azonos 81-82-83 stb. Bár ez már lehet felesleges. A múltkor pl. azért nem tudtam elérni, mert (valamiért alapállapotba került) elfelejtettem beírni neki az alapértelmezett átjáró IP címét (router IP címe). Az e-mail képküldés egy darabig működött, de aztán egyik napról a másikra már nem. Nem a fiók lett tele, mert azt törölgettem rendszeresen. Mintha az rémlene, hogy a gmail a ludas, mert a sok kép miatt támadásnak vette, és letiltott valamit. De lehet rosszul emlékszem... Már nem fontos, mert NVR-re rögzítek. De érdekel ha esetleg összejön valakinek. Viszont a te esetedtől eltérően nem DDNS-t használok, fix IP címem van. De a belső hálózatról el kell tudjad érni. Mondjuk IE-en keresztül. Mégha esetleg a képet nem is látod plugin hiba miatt, de a beállításokhoz oda kell tudnod jutni. Böngészőből én sem látom a képeket. De az NVR igen, és a telefon is, valamint IVMS-en keresztül szintén látom. Esetleg akkor sem működik a külső elérés ha a feltöltési sebességed túl kicsi. Bár ez manapság már elég ritka. Ki is húzhatjuk....
    Ha megjön az új, írjál.

Új hozzászólás Aktív témák