Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Bad Pritt #1537 üzenetére

    Jó összefoglaló, de ezekkel én is tisztában voltam, nem volt nehéz rájönni, miként másszak fel Diamond tetejéig. Maradjunk annyiban, hogy nem a Halo sz*rta a spanyolviaszt, kreativitás terén már régóta megrekedt egy szinten. Ha a grapple a legnagyobb multis feature 2021-ben, akkor az sokmindent elárul (no igen, jól működik a recept, mert ez a Halo...) :C
    A Master Chieffel elkezdtem játszani, annak inkább lelke van, mint ennek a játéknak.

    Látszik hogy nem egy fejlesztőcsapat csinálta sajnos. A 343 a reménytelenségből hozta vissza ezt a játékot, volt fejrekoppintás, fenyegetés, az egyszer biztos. Nem szerelemgyerek ez a játék. Az elégedetlenkedést befejeztem, nem szeretnék a fanok lelkébe gázolni.

    Anno az Eternal csoportban is ment az elégedetlenkedés, mert az nem a 2016-os játék volt, de nem írtunk regényeket és akadtunk ki állandóan, ha valakinek nem tetszett a játék. Mindenkinek szíve joga, kinek a pap, kinek a papné.

    A PS exkluzivitást nyilván nem multi FPS-re gondoltam, mivel a PS bolond lenne portfoliót változtatni, így is jól megvannak. FPS pedig csak és kizárólag PC-n, ahogy az ősök tanították a régmúltban...

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák