Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz aleister #5544 üzenetére

    Szerintem ebben nem ez a jó megközelítés. Itt nem egyedi képről van szó, hanem egy kép_sorozatról_ (sőt ennél többről, erről mindjárt bővebben)
    Ez pont olyan mint a filmsorozatok vagy mozifilmek fényelése, ahol vagy az egész sorozatnak (most direkt egy durva példát hozok: csi miami :) ) vagy a filmen belül egy-egy jelenetnek van egy jellemző színvilága.
    cOxeRnél pedig ez nem csak erre a sorozatra vonatkozik, hanem úgy általában a munkáira, gondolom a megrendelők is ezért a kép világért, hangulatért (is) keresik.

    De inkább befejeztem a "mediátorkodást", nem biztos hogy van ennek értelme, asszem jobb lesz ebből kimaradni :)

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

  • Real_Necro

    veterán

    válasz aleister #5544 üzenetére

    Szerintem ezzel nincsen gond. Vagyunk már itt jó páran elég régóta ahhoz, hogy tisztában legyünk vele, hogy ez a színvilág Coxer "védjegye". Ezt a területet képviseli, aki ilyen színvilágot szeretne, nála megkapja. Nyilván akinek meg a hagyományos, természetesebb színvilág tetszik, mást keres. Ízlések és pofonok. Most ennyi erővel m3ss-t is szekáljuk ki, mert ő meg "flarebzui". :P Ellenben mindketten tök jó képeket raknak fel a maguk stílusában.

    Nekem azzal a márvány (vagy milyen) szökőkútpadkával nincs bajom, bár a vonalvezetést meg nem értem, mert nekem túl lapos az az átló, de ez legyen az én művészi gyengeségem. Lényeg, hogy én ilyet nem tudok. :B A helyek szépek, irigylésre méltóak, mondjuk engem francia hon nem vonz, csak az épületeik. ;)

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák