Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • autotaxmo

    őstag

    válasz Bilux #1049 üzenetére

    Azt is tedd hozza, hogy ez nem csak az ultrarol szol, mert ahogy latom, mindenki szinte csak arrol beszel.

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz Bilux #1049 üzenetére

    Ami vicces mert kb olyanok irják akik még a telefon közelébe sem voltak, ignorálnak minden információt ami eddig jött fotózásról akkuidőről teljesitményről, közben aki már hozzájutott és váltott elégedettek. :)

    Sirandrish: Nem kell vakon hinni. 21U-ról váltottam, lentebb csináltam pár összevető képet kamerában szobai fény illetve gyenge fényviszonyok mellett a kamera korrekt előrelépés az s21U-hoz képest, nem marginális mint amilyen Az s21U és S22U között volt ahol kb csak alacsony fénynél volt előrelépés... [link] [link]
    Akksi S21U esetében nekem nagyon jó volt 5-6 órás SOT-okkal lazán hozta a másfél két napokat anélkül hogy lenulláztam volna. A tesztek alapján ebben is előreléptek ezzel még nem foglalkoztam csak azt látom ami elöttem van. Az S23U-t tegnap reggel vettem le töltőről lassan 24 órája. Van benne 4 óra SOT, rakás fotó, beköltözés másolgatás másik telről, telepitgetés próbálgatás. És 68%-on áll az akksi.....
    Teljesitményt még nem néztem nem játszottam, melegedésről annyit tudok mondani hogy a fotózáskor (mikor este lövöldöztem az összehasonlitó képeket) az S21U már érezhetően langyosodott az S23U még jelét sem adta az "izzadásnak". S22ultra exynos-al jobban melegedett és throttlingolt mint az S21Ultra annyira hogy 15-20 perc alatt lement a teljesitménye az S21 ultra bemelegedett szintjére.... Persze majd játékkal megnyüstölöm a két vasat de eddig abból kiindulva hogy ugyanazon felhasználás mellett mikor az S21U már langyos volt az S23U még semmi, és az S22U exynosa jobban melegedett és teljesitményben visszaesett 1 generációt az S23U tényleg durván leveri az előző Exynosos Ultrákat. De erről még nyilatkozom ha megnyüstöltem és látom mennyit zuhant a sebesség.
    Ami még észrevehető, ahol az exynosos S21 ultrába pakolt ha jól tudom samsung modem rengetegszer gyenge volt térerőben, a net is hemzseg az exynos-os S21U és S22U térerő problémákkal a hulladék modem miatt, ott a Snapi verziók a qualcom X modemekkel vigan elvannak. Ahol Az S21U-m ugyanazzal a simmel (és szolgáltatóval) alig akar netet adni és 2 egységes térerőt dob, ott az S23U fullon van és hasit a net.....

    [ Szerkesztve ]

  • KaitouP

    veterán

    válasz Bilux #1049 üzenetére

    Meg a másik oldalról azt is, hogy nagy pofával mutogatja mindenki, hogy "ejj de fasza vagyok, már meg is vettem".

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák