Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz BomiBoogie #2345 üzenetére

    Jól emlékeztem, itt írta Burza, hogy a mostani 10 új lappal lett teljes a szett. Gondolom még a quen visszatér egyszer. Ez igazából nekünk csak jó, mert például a midwinter patch-csel bejött 100 lapnak a nagyját le kellett gyártanom, mert mindig a régi lapokat nyitottam amiből már volt akár 10 is, főleg a common-okból.

    Decklist az a 25-40 lapnak a listája mit beleraktál a konkrét paklidba. Én most nem veszem annyira komolyan, így saját paklikkal játszok, de a kimásolt profi paklik általában tökéletesre vannak csiszolva és nagyon nem tudsz magatól jobbat összerakni abból a bizonyos témában. Ami a hátránya, hogy a legtöbb sikeres játékos ezekkel játszik, így lehet tudni mit kell körbe játszani. Swim, a legnagyobb pakliépítő a játékban, mondta azt anno, hogy direkt rak bele 1 lapot a paklikba, amit feltölt a netre, hogy ha találkozik vele, akkor felismerje és tudja mit játsszon körbe. :DDD Amit ajánlani szoktam, hogy netdeck (ez a neten lévő pakli kimásolása) és utána pár lap módosítása a metának és az egyéni preferenciának megfelelően.

    Decklistet én Twitch streamerek VODjából szoktam másolni.

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák