Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz ADAM1337 #11678 üzenetére

    nekem is tetszenek az újabb felnik, csak akkora dizájnváltás volt a kasztni tekintetében, hogy nekem nem áll össze az új felni az E39 letisztultságával és szinte mindegyikkel falusi búcsús lesz az összkép. ha meg vetítős felnit akarsz, akkor 19" és felette érdemes nézni, ültetéssel karöltve. 18" még nem igazán mutat, de mondjuk 19"-lal már lehet menőzni.

    el kellene dönteni, hogy mit szeretnél. egy nagyon fasza gyári E39-et vagy egy show autót. ha előbbit, akkor a saját felnijei közül válogass, ha utóbbit, akkor abba jobban bele kell buzulni. a köztes útnak nincs értelme.
    de szerintem szétfaragott E39-ből van már itthon is szarásig és hát nem biztos, hogy sorsközösséget vállalnék azokkal a tulajokkal. szerintem időtállóbb egy 100%-os állapotú full gyári autó, mint egy összelegózott remekmű, na meg téged is jobb színben tüntet fel, ha nem egy búcsús kocsival jelensz meg valahol. a másik meg, hogy már boldog-boldogtalan az 520d-re is m-pakettet rak, sokkal nagyobbat mutat egy sima kasztnis, porba rakott, 19" kerekes autó. :P

Új hozzászólás Aktív témák