Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Rick4 #57796 üzenetére

    Miért? Nem? :))
    Ha garanciális probléma merül fel, a gumis kicseréli neked. Ha nincs probléma, akkor annyira felesleges ilyeneken fennakadni szerintem. Miért kopóalkatrészbe fektetné az ember az idejét és energiáját? Meg kell nézni egy-két tesztet, esetleg megkérdezni mi a best buy, keresni egy jó ajánlatot rá, feltenni és elfelejteni a dolgot 5 évre. Minek ilyenekkel foglalkozni egyáltalán, hogy mikor gyártották vagy egyáltalán megegyezik-e a DOT a négy gumin? Én azt se tudom az enyémen milyen DOT van. Felrakták, fasza volt, 24k mérfölddel később még mindig fasza. Lehet jövő héten kapok egy szöget, cserélek és máris különböző DOT lesz fent, ha addig nem volt... Vettem ugyanolyat az új kocsira is, arról se tudom milyen DOT van rajta. Fent van, fasza minden. Kit izgat hogy tárolták előtte? :N Nem üt, nem ráz, nincs megsérülve, nem ereszt, nincs kirepedezve, semmi gond vele.
    Az se zavar, ha van köztük 2% eltérés teljesítményben. Ilyenekkel foglalkozzanak a boy racerek! Civil autózásnál teljesen felesleges ilyeneken fennakadni. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák