Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz .Szaki. #94086 üzenetére

    Nézd nem mondom hogy a WoT nem jó játék,de nyáron elkezdeni olyan mintha fizetnél azért hogy tökönrúgjanak.
    Nem vicc,zárt béta óta játszom.
    Ez a képen a nevemnél látszik is,a tesztereknek van megkülönböztetett jezés a neve mellett.
    A nyár a játék halála.
    Sok jó dolog van nyáron,de ilyenkor be szabadulnak az eszetlenek és nehéz jó meccseket menni.
    Na jó annyi jó van benne hogy az ellenség 50% eséllyel totál hülye szintén.
    Nekem most kb 170+ tank van a garázsban,minden nemzet minden ága ki van fejlesztve,megvéve nincs mert hát őszintén szólva a tier 10 néha b+ kategória.
    Prémium fiók nélkül Tier 10 nyeli a pénzt,kivéve ha jól játszol és nem használsz prém lőszert,de a vérpistikék meg a statb.zik úgyis csak azt lőnek.
    Én főleg a tier 8-at szeretem,van rengeteg tier 8 prémium járművem,egy részét vettem pénzért,egy részét kaptam eventből,meglepően sokat lehet kapni,egy részét kaptam ingyen a WG-től,mert meglévő tankot kivontak forgalomból és prémium lett.Egy részét vettem kötvényből.
    Kötvényt sok játékkal lehet szerezni,ha a fenti képemet megnézed látszik 20k kötvényem van most is.Tier 8 prémium tankok 8 ezer kötvénybe kerülnek.De ezek közt van gyüjtői vagy nem megvehető darab is.Tier 10 tankokat is lehet kapni,olyat ami már nincs játékban,azok 12-15 ezer kötvénybe kerülnek.Ezenkívül különböző aukciókon még különlegesebb tankokat lehet venni belőle.
    Clan war tankokat.
    Plusz a battle pass-okból ingyen kapsz tier 9 speciális tankokat.
    Nekem még 3 token kell és lesz egy 24 tokenes BP tankom.csak még nem tudom melyiket vegyem ki.Battle pass is ingyen játszható,azt hiszem már 4 tier 9-es spéci tankom van belőle.Fejből ennyi jut eszembe. :D
    Ha játszol komolyan és klánban azzal pénzt kereshetsz,már mint aranyat,abból meg aztán bármit megvehetsz,réges régen vagy 10 éve én is CW-ztem,van is abból vett tankom.De már rég abba hagytam a komoly játékot és csak a szórakozásért játszom.
    Azt hiszem már kiöregedtem belőle,plusz úgyis önfejú vagyok és ha viszketni kezd a tenyerem megindulok ész nélkül. :DDD
    Nem véletlenül van olyan sok kamikaze medálom. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák