Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz SkyLine3000 #75594 üzenetére

    Publicban mindig is retardáltak voltak főleg.
    RDR Online-ban is ez van.
    Sajnos ott passzív mód sincs.
    De tegnap is volt Ph-s session ahol nyugi volt sokáig.
    Én is csináltam heist prep-eket.
    Max annyi bajom volt hogy az egyik repülő beszart és nem volt hajlandó emelkedni.
    Bár RDR nagyon hangulatos játék,de azért GTA Online még mindig jobb,RDR online része nagyon silány munka.Nem is hinné az ember hogy ugyanaz a két cég adta ki.
    No meg az is poén hogy steamről nem megy nekem RDR,ha GTA-t steamről indítom és utána RDR-el is játszanék akkor nem hajlandó elindulni,valami köcsög szinkronizációs errorral ki lép.Csak úgy tudom elindítani hogy a Rockstar Game launchert újra indítom steam nélkül.

  • Kiskokó

    veterán

    válasz SkyLine3000 #75594 üzenetére

    Én azért ezt is túlzásnak találom.

    Nem megyek bele nagyon mert ez többször is volt már itt téma.

    Jó ha fél évente 1x rám jön hogy kimegyek publicba és öldöklök....

    Miért? Mert ez alapjában véve egy gengszter gyilkolászós, lövöldözős játék ahol ezer mást is lehet csinálni.

    Miért? Mert néha élvezem hogy mást megölök.
    Miért? Mert ha van egy kis értelem az emberben akkor vagy lelép vagy beleáll a harcba. Aki teljesen értelmetlen az meg neki áll puffogni... annak mi értelme?

    Tudom akkor én most egy r... g... f vagyok.

    De eladás vagy más közbe publicban se basztatok mást, kivéve ha csak arra kóválygok és ok nélkül elkezd lőni.. na olyankor kap.

    Szóval egy szónak is száz a vége és zárjuk is le.

    Tökre megértem, hogy ez bosszantó, de azért "csak röhögtem az idiótákon" kijelentésed vicces.
    Mondom ezt úgy hogy szerintem fél éve nem mentem publicba, se öldöklés se más miatt.
    Nem is személyed ellen irányul és nem is sértésnek (sertésnek) szánom.
    Csak megosztottam az én nézőpontom.
    Na mind1 tényleg csak érdekesség képpen írtam le.

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák