Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz norbi2010 #6803 üzenetére

    Nulláról kezdtem az epsilonos küldetéseket.
    mind a 19 pontot ami a leírásban van, végig kellett csinálni. Egy párszor el is rontottam. nameg eleve van ahol két pont között 10 napnak el kell telni. Mivel más dolgom nem volt a térképen, így 40x mentettem, ami 6 óránként számolva elhozta végül a 10. napot. Csak ez kb 18 percig tartott mivel egy mentés ( nem quick sawe, hanem ágyban fekvős, )( 25 másodperc alatt megy végbe ( gomb megnyomástól következőig )

    :D :D

    A repülős (TP) meg azért mert sose tudtam a gta-kban repcsit vezetni, azokat sokszor elrontottam, plusz rátesz az is hogy a GTA-val kezdtem a kontroller használatot.

    apropó kontroller:

    úgy látom steam kontroller végre megoldás lehet a magamfajtáknak akik nem tudnak a joya célozni.
    Én nagyon várom, lehet hogy akkor nem csak a GTa 5-öt fogom konzolon játszani, hanem áttérek a PC-ről teljesen.
    HA egérhez hasonló irányítást tud majd nyújtani. :C

    Ide meg jöhet a segítség:

    All's Fare in Love and War - Achievement

    Történt hogy végig vittema főszálat aztán rámjött az acsizhatnék :D
    Megvettem a Taxi állomást, de nem jött a telefon sokáig , de kiadták a patchet, és szinte azonnal csörgött is a mobil.
    Elrontottam a küldetést mert motorral mentem az emberért és többet nem hívtak újra.
    Mivel ez nem fő se nem kérdőjeles küldi, így a listából nem tudom újrajátszani ami a menüben van.
    Hogyan tovább? :F

Új hozzászólás Aktív témák