Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz TechN7ne #38637 üzenetére

    Én újra telepítettem a rendszert és kb 5 perc alatt újraraktam a dobozos GTA V-öt.
    Jah nem én telepítettem újra hanem a szerelő,mert én hülye vagyok hozzá.De a GTA V-öt én raktam újra.
    Igaz a sztori mentéseket kifelejtettem,de ki nem szarja le. :DDD
    Néha én is veszek steamen játékot,főleg ha olyan játék ami már ezeréves és a régi dobozos változat nem megy a mostani gépemmel,olyankor megveszem a felújított steames változatot.
    G2A-n még nem vettem játékot,de nem is akarok,főleg ha tényleg megint jön G2A banhullám,mert összefognak a nagy kiadók ellene.
    Általában dobozos játékot veszek,vagy boltban vagy Cd galaxisban de azt is dobozosan.

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz TechN7ne #38637 üzenetére

    SC-Steam összekapcsolása: mivel a sima SC verzió esetén nem fizetsz a steamnek részesedést - ezért is alacsonyabb az ár -, így nem is tudod beregisztralni, hogy ingyen használd az ő erőforrásukat.

    Van itt azért pár félreértés: Az, hogy valami kifagy vagy texturahibás az nem a steam hibája. Egyszerűen a patchelt játékban valamit elrontottak a játék fejlesztői, ami a virágboltiban még jó volt. Ehhez semmi köze a steamnek. Steam hibája lehetne a lassú letöltés, de ilyen nincs. Esetleg a gyatra support lehetne még hátrány, bár az RShez képest még mindig jobb.

    Szerintem az elmúlt 60k hsz alatt senki nem sírt a steam miatt, nem értem, hogy miért mondod. Nincs is miért. A sima dobozos/cd kulcsos verzióknál szokott csak gond lenni, pl: Pl: Ha jól emlékszem neked sem ment zökkenőmentesen az install, már vissza akartad tenni a tört verziót.

    Doboz/nem doboz: Régebben én is gyűjtöttem őket, bár akkor sem nagyon nézegettem a dobozokat, de csoportosan jól mutattak. Ma már nincs rá hely és csak a port fogná. Hogy mit tudok felmutatni? Egy gyerekszobát és egy halom gyerekjátékot, amit van hova tennem, így, hogy már nincs a lakásban a sok doboz. :DDD

    Fizikai dolgokhoz: Az érzés amikor kibontod a 70.000 Ftos office dobozát és van benne egy 5x8 cmes papír a kulccsal, meg egy felirattal: Www.office.com/setup. Na az felbecsülhetetlen. :DDD Meg jó, hogy a Windowsnak kell valami adathordozó.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák