Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz #97716736 #28922 üzenetére

    Az utóbbi időben inkább ezt szeretem csinálni. Múlthéten is lementünk Brightonba, kiültünk a napos tengerpartra és órákig hallgattuk a tengert. Priceless! :K

    (#28921) Geryson:
    Nem tudom. Biztos van olyan is. Én mindössze kb 1-2 órát multiztam de az biztos, hogy nekem szokni kell még.
    Azt se tudtam mi történik körülöttem. Mindenféle SMS-ek jöttek amik elég idegesítőek. Mikor megálltam, hogy elolvassam, hogy milyen küldetések is ezek akkor rendszerint megjelent valamelyik f@sz a páncélozott autójával és kinyírt. Mikor véletlenül csatlakoztam valahova és fogalmam nem lévén a dolgokról bénáztam valamit már jöttek is a megjegyzések, hogy "n00b". :(
    Első benyomásom a multiról, hogy túl sok minden, túl gyorsan történik és nincs időm tájékozódni.
    Legalább is a IV-hez szokott agyammal párszor még neki kell futnom majd. :DDD

    IV-ben a kedvencem a Team DM volt úgy beállítva, hogy a radaron csak akkor látod az ellenséget ha távol van. ;] Azt nagyon szerettem! Igazán élvezetes csapatmunka, taktikázás és vadászat lett néha ezekből.
    Kár, hogy csak párszor jött össze jó társaság, mert a játékosok 95%-a rögtön kilépett mikor meglátta, hogy nincs blips a radaron. Nem tudom V-ben lehet e ilyet de jó lenne. Free mode-os csapat-marhulások gondolom itt is simán mehetnek. Azt is jó lenne kipróbálni.

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

  • Geryson

    addikt

    válasz #97716736 #28922 üzenetére

    Hát nem is tudom. Hétvégén futottam egyet az eső után vasárnap (tényleg), de bizony utána nem ültem fel a mocimra, csapattam végig teljes gázzal a városon, ütöttem el pár embert, majd a hegyre nem hajtottam fel a legmeredekebb részen és nem kergettem meg pár őzet. :)

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák