Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Maxx

    tag

    válasz audi100td #7300 üzenetére

    nem tudom te milyen felbontáson játszol, én alapból 4gb rammal próbáltam, és nem egyszer előfordult, hogy hoppá, a házak, utak eltűntek, csak az autók, néha az emberek, és a villanypóznák maradtak a képen, de ezt már párszor képen is mutattam.8GB rammal semmi ilyen probléma nincsen.lehet hogy te 32bit-es oprendszert használsz, de hogy vista ultimate x64-hez, meg xp prof x64-hez kevés a 4gb, az tutibiztos.És ez nem csak nálam van így, és nem csak egy gépen, legalább 4-5 gépen láttam már ezt a jelenséget, hogy 4gb rammal eltűnik a kép, 8gb-vel semmi para... :F :U

    cizoe:Nem azt mondom, hogy azt kell venni, sőt, 1gb-s 9500GT-t pláne nem, hanem azt láttam a saját szememmel, hogy az 1GB-s 9500GT-n jobban, gyorsabban fut a játék, egyből bejönnek a textúrák, mintsem az én 512-es 8800GTS-emen(9800GX2 ugyebár, de sli az minek....)
    Nekem feladatkezelőben nem különösebben figyeltem pontosan, de mikor alt+tabot nyomok, és meglesem, hogy eddig mennyi volt a lapozófájl, akkor beza 4gb felett van.Igaz, fullhd-ban, minden maxon, high-very high,100,100, és az árnyék 16-on ha jól emlékszek. :K

    audi100td:Nem vezetek félre, 4-5 gép tapasztaltról beszélek...
    3.25GB ramod lehet alapból, ha 32bit-es oprendszer... ;) És gondolom max 1280x1024, vagy esetleg 1680x1050.... :U

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák