Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bolcsodal

    addikt

    válasz YxVs #700 üzenetére

    Fossil Gen 5 Carlyle HR tulajként.

    1. GPay -> Naponta használom. A bankon múlik támogatja-e az adott országban.
    2. Megy, de nem használom, kifejezetten idegesített vezetés közben a notifikáció ezért kikapcsoltam a GMaps-nél.
    3. GPS -> Sokkal jobb mint a Fossil Sport, de még elmaradt egy mezei telefontól. Én telefonnal futok hogy így is elérhető maradjak, meg már nem vagyok 10 éves. Balesetnél életmentő lehet ha fel tudom hívni a mentőket.
    4. SMS, GMail, skype naponta használom. A Carlyle HR-ben van mikrofon meg hangszóró inkább azt használnám, mint a fél centis kijelzőt gépelésre...ha nagyon muszáj.
    5. Google assistant -> Működik.
    6. A saját ritmusomban estére (este 8-9) az akku kb 20%-on áll. Ha aznap futottam is, akkor le is merül teljesen. Cserébe kb fél óra alatt belemegy 50-60% töltöttség. Custom akku profilt használok. Be kell lőnöd a saját igényeidre.
    7. Egyszer próbáltam, működik. Nem prioritás nálam.
    8. Telefonról hallgatok zenét. Carlyle HR nak 8GB tárhelye van. A Gen5E nél ez csak 4GB. FLAC-nál alább nem adom ezért az órán tárolás nem opció amúgy sem.
    9. Nem próbáltam, de gondolom bármilyen 22mm es Fossil által kínált megoldás jó rá. Nekem a telesen fém megoldás tetszett meg. A csereszíjak brutál drágák amúgy is.

    Kár, hogy a köv. WearOS verziót a Fossil csak a Gen6-nek tartogatja. Igen barátságtalan lépés tekintve az identikus hardvert.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    They drew first blood....

Új hozzászólás Aktív témák