Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalanceR

    addikt

    Új vagyok a WearOS világában, és lehet, hogy velem van a baj, de lehet, hogy a hardverrel, de pér hét tapasztalatai alapján nekem eddig nagyon nagy csalódás...
    Amióta létezik viselhető "okos" kütyü azóta folyamatosan voltak, vannak okosóráim, jellemzően zárt rendszer, korábban, még amikor Android Wear volt, pár napig teszteltem, akkor úgy láttam, hogy ez még gyerekcipő...
    Nemrég adtam egy esélyt neki, és pár hete egy WearOS TicWatchot használok , és hát kb utálom.
    Nevetséges üzemidő, ha kihasználok minden funkciót (értesítések, Google Assistant, mozgás figyelmeztetés..), és AOD is van, akkor egy napot sem bír ki, ha GPS-el futnék, vagy alvást is monitoroznék, akkor kb 8-12 óránként tölthetném.
    Ha kikapcsolom az AOD-t akkor a csuklómozdulatra kijelző bekapcs zavaróan lassú, és estére akkor is tölteni kell, szóval alvásfigyelés offos.
    A telepíthető alkalmazások (amikkel hirdetik a rendszert, hogy mennyire jó) elég szerények, alig van választék, ráadásul, ha fut valami erőforrásigényesebb cucc, laggol, dadog, fájdalmasan lassú lesz az óra.
    Az én eszközömmel van a baj (TW C2) vagy minden Wear órára jellemzőek ezek a dolgok?
    :W

    #Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Új hozzászólás Aktív témák