Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaktusz2

    tag

    Tisztelt gladtársak!

    Az igazság szolgáltatás eljárás remekei

    kis sztorit mesélnék ami a mai nap történt velem!

    1 volt team tag !!(hogy szám üzött e vagy csak lemondott! nem tudom?az is lehet még az
    csak nem publikus milyen poston)
    szóval játszik ez a remek ember az s4 seron hirdetvén az adat lapján hogy
    nem komoly játékos kizárólag csak tesztelés céljára van fen tartva!!DE öt ne hivják csapatba bla bla bla!!(hát hol kötött ki?a sero top1 csapatában!!)nagy duma volt olvasható!!persze mondanom sem kel 1 semmi kari csak a karmát tolta és az inygyen rubinból aktiválva a karma áldással meg még pár kiegészitövel magán letámadott !ügye jó harcosként amikor fel léptem vissza támadtam!ere jött a pü amiben minden voltam csak nem ember!!!és onnantól elkezdte a csapatomat ütni akit csak elért!!én viszont öt kezdtem ütni napi 5 +5 alkalommal!erre jött jó pár kéretlen levél!nem jelentettem hanem tiltottam!!erre a nagy görög harcos ügyi elkezdett a profilján sértegetni!!persze nem voltam rest megválaszoltam én is!
    persze nem tanulva még számtalan tiltásból sem!!azért a habitus benne vagy az emberben!!
    ez ment már pár hete ügye ö jött csatázott és én is mentem napi szinten!csak ám a top csapatból páran látták hogy szegény ember mennyit kap erre onnan is kaptam az áldást!!
    (gondolom az ingyen rubinból oda is jutogat???!!!)De ez csak feltételezés!!Bizonyitékom nincs !csak halkan megsugva !!De nehogy tovább adjátok már kaptam én is ilyen rurbinkát!!!igy van elképzelésem hogy müxik a dolog!!!)na szóval igy felbuzdulva a csapat tag szépen szint alá ütött!!Na és itt kezdödtek el a bonyodalmak!!Mivel jeleztem hogy jelentem a selyemfiut !!gondolom
    nem akart adós maradni!és jelentet trágár sértö profilért!most nem részletezem!(seggfej és szófosás)mi volt a profilom tartalma!Amiért kaptam is a titást!!Na mondom szép akkor én is meg emlitem a barátom profilját a Tisztel go nak bizván abban hogy a realitása és büntetö készsége !!legalább olyan határozott lesz mint irányomban!!Mivel jött a email hogy a jegyet kezelték gyorsan megnéztem!!De korai volt az öröm mivel az üzenet csak arra tért ki hogy én fejezzem be az adatlapon történö hadviselést!!ellenkezö esetben komolyabb szankciókat foganasit irányomban!ugyan nem is tudom miért vagyok ledöbbenve!végülis a barátom lapjáról az engem megyszólitó részt törölte!!e a szépen kikerekitett és jelzökkel ellátot szöveget nem!!pesze igy már a reklamáslásnak se nincs értelme!!mrt nem fotóztam le!most meg már késö
    Igy megint én maradtam vesztese 1 nem általam inditott provokációnak!De föleg a megitélésem szerint nem egyenlö meg itélésnek a vesztese!azt már nem is emlitem hogy
    a görög hös fünek fának hencegi milyen nagy spiller 1es helyeken!! és igy már nem nehéz kitalálni ??hogy hol!nem szapotiva a szót tanuljatok az én hibáimból!!!mert ez lessz a sorsotok ha rossz oldal ellen hadakoztok ebben a korrupt világban!!
    remélem ennek a kis infonak nem lesz ujabb retorziója ?ha igen igy jártam

    Üdv mindenkinek Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák