Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaktusz2

    tag

    ez érdekes hogy még itt is van topic?és még csak most találtam rá!kár hogy pont ma amikor töröltem magam 2 seron is

  • kaktusz2

    tag

    válasz Sdi #9370 üzenetére

    szia de igen s1 és s4 en is benyomtam!igaz nagyon sok energiám és nem kevés pénzem volt benne ezért nagyon fáj a szivem!de az igazamnak sajnos másképpen nem tudok hitelt szerezni! igaz hibáztam mivel a multiengedély szabályával nem voltam teljesen tisztában!
    igy 1 amulettet meg vásároltam a fiamtól amiért az s5 ön 2038 ig tiltottak!ezt durvának tartom
    mert nem vagyok csaló mint jó páran akik csak arra játszanak hogy bármilyen módon feltápolják magukat!!!
    Amugy ismerlek?mert a válaszod arra enged következtetni hogy te igen!

  • kaktusz2

    tag

    válasz kaktusz2 #9371 üzenetére

    kaptam emaileket amiben volt üzenet ami az elhatározásom befolyásolták!
    elöször is köszönöm mindenkinek a marasztaló leveleket!igaz csak most olvastam vissza!és jó érzés tudni hogy vannak még jó érzésü emberek akik nem csak a rosszat látják meg a másikban a hibái ellenére is!lehet késöbb ujra megbánom hogy nem töröltem magam de most
    nagyon jó érzés tölt el köszi mindenkinek üdv zsolt

  • kaktusz2

    tag

    látván a hsz kat!illetékesek is látogatnak ide ezért 1 kérdést tennék fel!
    ami azóta foglalkoztat mióta megnyitották a szerverek!tehát a kérdés

    Szabályos e ?hogy a team tagok akik játékban vannak!vétenek e
    a szabályzat ellen??mivel már másik serverre is át üthetnek ahol pont !
    a feladatukat látják el!!

    ki hogy vélekedik erröl?

  • kaktusz2

    tag

    Ennek ellenére a meglátásom nem változott abból a szempontból hogy az igazi csalók továbbra is játékban
    vannak annak ellenére hogy többször is voltak már tiltva!mig engem csalónak titulálva többször tiltottak
    mi alatt leraboltak!tapasztalatom hogy ez a játék elöhozza az emberböl a rosszat!és pillanatnyi fel indultságában irkál olyat amit nem kellene!de az nem a valódi személyiségét tükrözi!persze volt tiltás amit meg érdemeltem!és volt amit csak a nagy számért kaptam!és volt olyan is amit csak az ezen tiltások bélyege alapján kaptam!De kérdem én hogy mondhatja valaki hogy ismer?hogy lehet 1 szoftver utján valakit meg ismerni?ami csak adatokat közöl?és konzekvenciát levonni valaki személyiségéröl ez alapján?na ezek a kérdések amikre kielégitö választ sehol nem kapol!
    és ha tiltás mérséklést kérsz is biztosan nem magadért kapod hanem okok és okozatok sorozatos kérdései ami esetlegesen felmerülhetne!az adott cselekmény folytán!
    Tudom az éremnek két oldala van!ezért rá lehet mondani ne szabálytalankodj és akkor semmi baj nincs!igen ez is igaz!csak ha a szabály értelmezésével nem vagy tisztában vagy nem érted !vagy mint korábbi hsz ben is leirták pl:azonos ip!az már multi!!!ami kemény megtorlást eredményez!!amit 1 átlag felhasználó csinál az a játék!nincs tisztában vele hogy és mint müködik!csak nyomkod a játékban és próbálja élvezni amit csinál!nem a szabályokat olvasgatja ami folyamatosan változik !de persze rendszer üzenetet tudsz kapni arról ki mikor melyik fö ellenséget gyürte le!!ami szerintem felesleges!ezek helyett szabály módositásról vagy figyelmeztetö leveleket is küldhetnének!mert amikor regisztrál valaki a véleményem szerint 95% -a nem olvassa végig mik a szabályok!!az elsö multi tiltásom is ilyen volt azonos ip!!de amikor a multit el olvastam akkor sem tudtam!mi is az a multi!persze több éves játék tapasztalat és információs morzsák felcsipegetéséböl sokat lehet tanulni!ezért jó ha csapatban van az embert mert többen többet tapasztaltak és tudnak!rengeteget tudnák irni már amiket tapasztaltam jót is rosszat is!de van olyan is amire soha nem fogok már válasz kapni!ez pedig hogy tünhet el egyik pillanatról a másikra1 karakter!ahogy nekem is az s4 en!játék közben kimentem 1 kávéra és cigire!!
    mire vissza jöttem pár perc után frissités után már nem tudtam belépni??mint kiderült eltünt a karakterem!hogyan lehetséges?hát ötletem az lenne éppen!mert nem akárki férhet a karakterhez a felhasználón kivül!de a választ megkaptam az illetékestöl!töröltem magam a tudtomon kivül!!persze ebben a játékban nincs olyan hogy valaki ne legyen utban valakinek!föleg én aki sosem szivleltem az olyanokat!akik csalás utján próbálnak érvényesülni!ezeket tapasztalva jelentettem!és tiltást kapott!de amikor az 1 éves tiltás eredménye kapcsán!látom 3nap elteltével támadást kapok ?már tudtam valami nincs rendben! ennek sokat hangot is adtam a profilomon!aminek az eredménye az lett hogy a végén én kaptam tiltást!azon cimszó alatt hogy birálom a team tagokat!na persze mivel a team tagok általában kapcsolatban vannak!gondolom meg osztják egymással hogy éppen ki kivel bajlódik pont!és feltételezem hogy tanácsokkal s el látják egymást!föleg ha ujdonsült felügyelöt kap valamelyik server!remélem hogy ezen tapasztalatokat leirva
    nem kapok ujabb tiltást ami nézöpont kérdése!szabálytalan is lehet? igy viszont a törlés vissza vonás lehet értelmetlen volt?és az s5 karim tiltása se 1 hónap marad?de ez majd elválik:) remélem senkit nem untattam és ha segithetek bárkinek akármit(ne rubint és aranyat kérj) nyugodtan keressen akár pü ben vagy emailen keresztül is
    Boldog uj esztendöt kivánok mindenkinek

  • kaktusz2

    tag

    Tisztelt gladtársak!

    Az igazság szolgáltatás eljárás remekei

    kis sztorit mesélnék ami a mai nap történt velem!

    1 volt team tag !!(hogy szám üzött e vagy csak lemondott! nem tudom?az is lehet még az
    csak nem publikus milyen poston)
    szóval játszik ez a remek ember az s4 seron hirdetvén az adat lapján hogy
    nem komoly játékos kizárólag csak tesztelés céljára van fen tartva!!DE öt ne hivják csapatba bla bla bla!!(hát hol kötött ki?a sero top1 csapatában!!)nagy duma volt olvasható!!persze mondanom sem kel 1 semmi kari csak a karmát tolta és az inygyen rubinból aktiválva a karma áldással meg még pár kiegészitövel magán letámadott !ügye jó harcosként amikor fel léptem vissza támadtam!ere jött a pü amiben minden voltam csak nem ember!!!és onnantól elkezdte a csapatomat ütni akit csak elért!!én viszont öt kezdtem ütni napi 5 +5 alkalommal!erre jött jó pár kéretlen levél!nem jelentettem hanem tiltottam!!erre a nagy görög harcos ügyi elkezdett a profilján sértegetni!!persze nem voltam rest megválaszoltam én is!
    persze nem tanulva még számtalan tiltásból sem!!azért a habitus benne vagy az emberben!!
    ez ment már pár hete ügye ö jött csatázott és én is mentem napi szinten!csak ám a top csapatból páran látták hogy szegény ember mennyit kap erre onnan is kaptam az áldást!!
    (gondolom az ingyen rubinból oda is jutogat???!!!)De ez csak feltételezés!!Bizonyitékom nincs !csak halkan megsugva !!De nehogy tovább adjátok már kaptam én is ilyen rurbinkát!!!igy van elképzelésem hogy müxik a dolog!!!)na szóval igy felbuzdulva a csapat tag szépen szint alá ütött!!Na és itt kezdödtek el a bonyodalmak!!Mivel jeleztem hogy jelentem a selyemfiut !!gondolom
    nem akart adós maradni!és jelentet trágár sértö profilért!most nem részletezem!(seggfej és szófosás)mi volt a profilom tartalma!Amiért kaptam is a titást!!Na mondom szép akkor én is meg emlitem a barátom profilját a Tisztel go nak bizván abban hogy a realitása és büntetö készsége !!legalább olyan határozott lesz mint irányomban!!Mivel jött a email hogy a jegyet kezelték gyorsan megnéztem!!De korai volt az öröm mivel az üzenet csak arra tért ki hogy én fejezzem be az adatlapon történö hadviselést!!ellenkezö esetben komolyabb szankciókat foganasit irányomban!ugyan nem is tudom miért vagyok ledöbbenve!végülis a barátom lapjáról az engem megyszólitó részt törölte!!e a szépen kikerekitett és jelzökkel ellátot szöveget nem!!pesze igy már a reklamáslásnak se nincs értelme!!mrt nem fotóztam le!most meg már késö
    Igy megint én maradtam vesztese 1 nem általam inditott provokációnak!De föleg a megitélésem szerint nem egyenlö meg itélésnek a vesztese!azt már nem is emlitem hogy
    a görög hös fünek fának hencegi milyen nagy spiller 1es helyeken!! és igy már nem nehéz kitalálni ??hogy hol!nem szapotiva a szót tanuljatok az én hibáimból!!!mert ez lessz a sorsotok ha rossz oldal ellen hadakoztok ebben a korrupt világban!!
    remélem ennek a kis infonak nem lesz ujabb retorziója ?ha igen igy jártam

    Üdv mindenkinek Zsolt

  • kaktusz2

    tag

    válasz _stick_ #9380 üzenetére

    Tisztelt kolléga

    csak részvétem tudom nyilvánitani!!sokat töprengtem már én is mi tévö legyek?
    Bizony bele gondolván sok keserüséget nyeltem már!Mint az 1 es játékos társaktól!Mint
    a játékot""irányitó" tagoktól is!ugyan már 1 x szüneteltettem a játékot másfél évig!
    persze el se kellett volna kezdeni ujra mert!!szinte semmi nem változott sem egyik oldalról sem a másik oldalról!!!párxor már próbáltam törölni de a gyengeségem és ismerösök
    unszolására általában mindig el álltam a törléstöl!

    Viszont elözö hozzá szólásomban !!rosszul gondoltam a jelentö kilétét !!
    ezért meg követem és a bocsánatát kérem!!

    további sok sikert mindenkinek

  • kaktusz2

    tag

    Köszönöm hogy jelzitek hogy helyes irás és nyelvtani hibás az irás!
    magam is tudom!De több oka is van!nem sorolom fel miért!!
    Viszont nem izgat ,nem magyar nyelvtan versenyre készült az iromány csupán
    infonak!a lényeg érthetö és ez a lényeg számomra!!
    Ami zavaró számomra az az hogy ezen vagytok felakadva???
    egyébként örülök hogy amit leirok be tudom ütögetni 1 ujjal!
    Persze erre nem vagyok büszke hogy 50 év alatt ennyire elkorcsultam!
    hogy ilyenre nem adok !de a világ is ilyen

  • kaktusz2

    tag

    válasz Hun'reeth #9384 üzenetére

    Természetesen nem veszem zokon és nem is sértödöm meg ezen!Teljesen igazad van
    De tanulni sose szerettem meg nem is sok lehetöségem volt,remélem elnézitek nekem
    Ennek ellenére ha 20 éves lennék bizony bizony csak tanulnák!ameddig csak lehetne
    Már csak azért is hogy ne nézzenek le a tanulatlanságom miatt,de hála az istennek
    ennek fejében nagyon jó érzékkel áldott meg gyakorlati téren,aminek sokkal jobban hasznát veszem és ha szerelek vagy javitok felujitok bár mit is ott nem kell arra figyelnem hogy mennyire helyes vagy helytelen a magyar nyelv

    Üdv Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák