Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szepy2884

    tag

    válasz feri100 #3686 üzenetére

    Bizony még én is azonosulni tudok azzal amit mondasz pedig még annyi idős sem vagyok ahány év tapasztalatod van mérnökként. Szerencsére amikor kellett, én már számológépet használhattam és nem pedig táblázatokat lapozgattam egy egyszerű négyzet vagy gyökvonás miatt. Azonosulni tudok veled, mert megtapasztaltam milyen körzővel vonalzóval szerkeszteni, mitöbb a rémemet: SRAFFOZNI :Y

    Mielőtt elment volna az egésztől a kedvem, jött az autoCAD. Géppel rajzolni szinte eufólikus élményt jelentett, és ezt az érzést sosem akarom elfelejteni, hogy örökre megbecsüljem a jó dolgomat.

    Ja és akkor is leesett az állam, amikor azt a gépelemet amire 1 hetem ráment hogy megszerkesszem kézzel és megcsináljam hozzá az összes számítást még 2 hétbe került, majd amikor felhasználtam, hogy az lesz a diplomamunkámban és már GÉPBEN megrajzoltam fél nap alatt és szinte mindent kiszámoltam hozzá pár perc alatt, azt sem fogom elfelejteni.

    A mérnök az egy olyan lusta fajta, aki mindíg azon agyal, hogy miként lehetne kevesebb erővel hatékonyabban működni.

Új hozzászólás Aktív témák