Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    Mai dupla pozitiv atomcsapas kovetkezik :) na jo csak masfel foleg masodik felere figyeljetek
    Minden EU raktaros rendelesem felvan adva EU17 18 20 . Nagyon melengeto erzes hogy mikor csekkolom a mostani arakat (tudom hogy nem a realis de akkor is) van amit 10x olcsobban rendeltem a mostani arnal a legrosszab is a fele. De viggyazzatok mert a meg mindig tarto EU raktar kisopres mar nem a regi. Szerintem volt beetetos idoszak amit megcsiptem/tunk most mindennek felment az ara ott de sebaj
    Most kell figyelni!
    Vege a kuponvadaszatnak mert fent ugy akartak hogy legyen nekunk egy ilyen chrome extension
    Price trackert kerestem ami mutatja az ar tortenetet amivel tudjuk hogy eppen dragan vagy olcson vesszuk e de ez meg melle dobja a cucc aktualis kuponjat is. dobtam egy hatast mikor eloszor meglattam eloben. Fogadjunk nemsokara mindenki megy extensiont telepiteni :) ime
    Sites Price History - Gearbest and Banggood
    igy nez ki a termek oldal mikor aktiv az extension. par dolognal leelenoriztem aminek tudtam az arat es pontosan latszik a multbeli ar es a kupon is amiket hasznaltam

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák