Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Outlander #2075 üzenetére

    Nem minden futár cég ilyen
    ipon-tól rendeltem és Trans-o-flex-el küldték, viszont én pont aznap dolgoztam így hívtam az ügyfélszolgálatot ahol megadták a futár számát hogy beszéljem meg vele hova hozza a csomagot :)

    Amúgy itt nem csak a vevők hibásak vagyis szerintem leginkább a Gearbest a hibás

    Ünnep
    Ha ünnep van náluk és nem dolgoznak akkor a kezdő lapon egy csíkba írják ki hogy Ünnep van ettől eddig szünet
    Mert honnan kellene nekem tudni hogy náluk nagy ünnep van és két hétig a fű se nő

    ebay-en simán kiírják az eladók egy kis csíkban a termékeknél hogy bocs szünet van eddig meg eddig

    Szállítás
    Ha felvesznek rendelést ingyenes postával akkor vállalják a hogy normális postával küldik
    Mert olyan nincs hogy csak a ő küldeményeik nem érkeznek meg az ingyenes posta esetén , ott már nagy gond van
    Más helyről rendelt ingyen postás dolgok simán megjönnek szóval nem magával az ingyen posta dologba van a hiba . náluk nem stimmel valami

    Türelmetlenség
    Az eladó a termék lapján(Shipping & Payment) vállalja hogy miként jár el
    Példa [link],
    Tehát vállalja hogy max 2-5nap alatt feldolgozza és postára adja
    És azt is hogy max 25munkanap a szállítás

    Tehát ha 10napig nem adja postára az nem normális magatartás, ha nem jelzi ezt a vevő felé üzenetbe , de elég ha jelzi a főoldalon hogy ünnep van ettől eddig nincs rendelés feldolgozás
    Feladás napjától számolva 25munkanapon belül kell megérkeznie tehát a feladás napjától 35nap, ha ez letelik nyugodtan lehet reklamálni mert nem tartotta a vállaltakat

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák