Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz HUN]Repa #2962 üzenetére

    [link]
    A jobb gari 500-és 1500 forint pluszt megér szerintem. Ill lehetne a terméket alap garanciával forgalomba hozni (ugye ezt a törvények szabályozzák). Meg lehetne bövitett gari felárét. A bluefishnek volt annó ilyen garija (az egész rendszerükben ez volt az egyetlen használható dolog (saját vélemény)). Tehát mindenre lehet megoldást találni.

    Amd - Radeon - Ryzen

  • Csaba_20_

    őstag

    válasz HUN]Repa #2962 üzenetére

    Nem indult semmilyen per? Akkor hamarosan éhenhalnak az ügyvédek... :W

    Méghogy kint volt a fogyvéd és dicséretet kaptatok tőlük...utálom, amikor hülyének nézik az embert, szóval ez tőled sem tudom elnézni! :U

    A szerinted elméleti és papíralapú dolgok tőlünk nyugatabbra gyakorlati dolgoknak számítanak. A nyílt napról pedig az a véleményem, hogy sose fogtok fejlődni, ha azt képzelitek magatokról, hogy ti már mindent tudtok és ez a szakma csak úgy mehet, ahogy nálatok jelenleg tapasztalható. Ráadásul eljesen feleslegesnek tartom az ilyesfajta felkérést, mert a jótállással kapcsolatban megtapasztaltam, hogy mennyit számít a szavad. Azt mondtad pár hónapja, hogy nagy változások lesznek jótállás tekinetében nálatok. Még Siklósi Máté elérhetőségét is megkaptátok, aki segített volna nektek a webshopot jogszabályok szerintire megcsinálni, de valahogy semmi se változott. Csak azt látom, hogy próbáljátok a jogszabályokból kiimádkozni a jól berögzött gyakorlatra a magyarázatot és próbáljátok azt vele igazlolni. Úgyhogy ne haragudj, de semmi kedvem egy személyes találkozóhoz egyelőre. :R

Új hozzászólás Aktív témák