Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz Lackooo84 #25033 üzenetére

    Köszönöm, hogy foglalkozol a témával és segíteni próbálsz. :R Véletlenül sem szeretnék kötözködni, de ezeket hiába tolom az orruk alá (természetesen meg fogom próbálni):
    - az első képedben kiemelt rész csak a 10kg-nál nehezebb, vagy rögzített bekötésű eszközökre vonatkozik (az én 65ezer Ft-os mini hegesztőm nem ilyen, 5kg), így ez itt nem releváns.
    - a homar blog-ban pedig ez van: "Ilyen esetekben álláspontunk szerint, a visszaküldés költségét minden esetben a vállalkozásnak kell viselnie."
    A "homár álláspontja" a lőtéri kutyát nem érdekli sajnos (ez nem egy törvényi következmény, vagy bírósági döntés). Ráadásul az alatta lévő diskurzus alapján kb. annyi érv van mellette, mint ellene.
    - a békéltetői döntés már viszont elég konkrét, de az meg olyan, ha nem akar, nem is vesz róla tudomást. Mellékelem majd, de szerintem el sem olvassák (mi közük van egy játékvezérlő pedálhoz), persze tudom, itt a postázás a lényeg.
    - a PTK-ra tudok még hivatkozni, itt viszont az egyértelműség hiánya buktatja meg a dolgot.

    Meglátjuk, mi lesz, mindenkinek köszönöm :R
    #25031 LuckyL "szerintem igazad van, kérdés hány kört vagy hajlandó futni 1-2 ezer ft ért"
    Foxposttal 2900Ft-ba fog fájni a visszaküldés, nincs időm postára szaladgálni. 70 helyett akcióban 64-ért vettem a hegesztőt, ezzel el is megy a kedvezmény fele.
    Arról nem is beszélve, ha cirkuszolok, bármi is lesz, a 2 év alatt, ha újabb jótállási igényem lesz, gondolom majd mindent megtesznek, hogy a lehető legrosszabbul és a leginkább kivárt határidővel teljesítsék. :U

Új hozzászólás Aktív témák