Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz kirjak #21921 üzenetére

    Igen kirjak én is láttam az akciót és egyet értek Dart Revannnel VS éri meg legjobben ezért is érdeklődtem pár héttel ezelőtt erről a gépről hogy pasztazas után mi lenne vele . Ma megyek megnézni személyesen egy gépet aprórol arra nagyon kíváncsi vagyok. Úgy láttom beindult az a tendencia amit vártam és elkezdenek esni a hardver árak és végre meglátszik hogy telített a piac . Anno mikor én vettem az Asust volt ő volt AW amire nem volt pénzem és volt MSI ami meg nem tetszett tudom hogy ennél is több gép volt én ezekkel számoltam és anno sajnos nem találtam meg ezt a fórumot ( csak az Asus fórumot onnan ismerten fel Mikulásbat) bár így is jól választottam szerintem. Asus bejött így azt vettem. Most nézz szét rogyásig vannak a gaming laposok mindenhol. Amúgy konzolokon is gondolkodtam de ott van 160 játék Steamen Originen Uplayen ennek a felével se játszottam még . :DDD

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák