Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz kirjak #21656 üzenetére

    Jól tetted, hogy a Chimera-t választottad :K Tegnap pasztáztam egy 17R4-es, és -hiába vagyok AW fan- azt kell, hogy mondjam, hogy szánalmas amit a Dell csinált az Alienware sorozattal:

    - csontra ugyanaz az alaplap van benne mint a 15-ösben (oké, ezt tudtuk eddig is, de látni elég bizzarr volt a kis deszkát a nagy bódéban)
    - képesek voltak Dellék lespórolni egy hőcsövet a hűtésből, mert ebben "csak" 1070 van! Azaz, MEG VAN A HELYE a hűtőn, de nem rakták fel!!!
    - képesek voltak lespórolni az oldalsó hűtőlamellákat, helyette rövidebb hőcsöveket raktak bele és MŰANYAG "KAMU LAMELLÁT" raktak oldalra, hogy mégse legyen lyuk!!
    - hiába van szép mélynyomóval kipótolva a kis alaplap, hogy mégse csúszkáljon ide-oda a nagy házban, a gazdája panaszkodott, hogy elég hitvány hangja van a gépnek :( (ezt nagy sajnálattal halottam, mert azért bíztam benne, hogy az én 15-ösöm, csak ezért szól sz@rul)

    Viszont, a 120Hz-es 2540x1440-es TN panel nagyon szép, a "nagy" Tobii bartomi jópofa dolog!! Meg az összeszerelési minőség és a gépház merevsége nagyon ott van a szeren! Igaz olyan nehéz is mint a Chimera! :K :D

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák