Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz nggabi #73058 üzenetére

    Én: "továbbá lehet a garanciáját honosítani Magyarországra (csak számlával)"

    Azt nem tudom, hogy más kereskedőnél milyen gépek vannak, újra lettek-e már indítva a garanciák, de a disztribútorom közvetlen Lenovotól vesz mindent, így nincsen se szürke import, se kerülőút, s amikor megvásárolok X db-nyi Legiont, akkor lehetőségem van az eladás napjától a Lenovo garanciáját újraindíttatnom.
    Megadom az eredeti, disztribútorom számláját + a sajátomat. Még fényképpel is bizonyítom, hogy nálam van ez a gép. Megadom a gép új lokalizációját, pontos címmel, aki megvásárolja (nem csak annyit, hogy Hungary), s 1-2 business napon belül megcsinálják.
    Van egy ügyfelem, aki 1 év helyett 2-3 évre akarta bővíteni a garanciáját.
    A United Kingdomból valóban Hungary lett, s onnantól a magyarokon múlik csak a garanciabővítés, DE sajnos nincsen a weboldalon erre "webshop" lehetőség úgy mint a briteknél, hogy kiválasztod a Prémium 3 évet, be a kosárba, s fizetsz érte pl. 100GBP-t.

    Te: "Erről mesélj még kérlek :) van valami teendőnk?"
    Igen, olyan embertől kell venni, akinél a garanciát újra lehet indítani, ad számlát is. :U
    Jó, hogy mondom, több mint felét még fel se tettem... :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák