Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz KillHates #36029 üzenetére

    Épp ezaz, hogy a tekercsen nem véleletlen van a kerámia... Onnan még ívet is húzhat (pont a hűtés megy felette, valószínűleg arra ékelt rá csavarhúzóval, hogy lefeszegesse, mert van egy rejtett csavarja a hűtésnek, nekem is kellett pár perc gondolkodás, hogy megtaláljam a 90°-os ráhajtásnál a magnézium kereten vízszintesen elhelyezve) és bizony, a lesarkazott processzor is elég gáz, ott is elég egy föld ág USB ki-be húzásnál vagy egyéb csatlakozónál aztán minimum instant restart...

    A lényeg, hogy hibátlan gépként lett eladva, közben meg jóllátható, hogy olyan tufa ember nyúlt bele aki még egy újrapasztazást se tud levezetni...
    A hűtőpaszTÁK rétegei egészen a pleisztocén korszakig nyúltak vissza, vágva a metszetet én 4-5 különböző típust/korszakot tudtam megszámolni...

    Most mondj olyan embert aki megengedi, hogy szétkapasd a gépét, akár szakmókusnál is, mint feltétel a megvásárlásra... :F

    Pesze még így se tudod az előéletét, mennyire volt széthajtva 90+ fokon mert a gyári paszta cseréig is kellett neki pár év... A BGA meg fél úton van a sírba

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák