Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Fred23 #58740 üzenetére

    Volt az Asics-nek egy jo szar 10eve 2010-tol,amikor volt vagy 2 modell amelyet meg mertem venni a rengeteg kozul :U tobbi nehez volt,nyelte a lepest.Egyedul annyi volt bennuk jo,hogy sokaig birtak a nyustolest,mondjuk soha nem voltak olcsok.
    A mostani friss vonaluk a Glideride,Evoride...a Blast sorozat mind remek cipok lettek.Karbonos cipoikhez meg nem volt szerencsem.

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Fred23 #58740 üzenetére

    " össze kéne állítani minden hó elején annak összes napjára egy egészséges kis "zsírcsomagot" magokból, utána pedig elég lenne arra figyelni, hogy nagyon kerülni minden ezen kívüli zsírt. "

    Az ötlet nagyon jó, sajnos a valóságban nem biztos, hogy működik, mert mindenben IS van zsír (és só és adalékanyag és...), főleg ha esetleg gyakran fogyasztasz feldolgozott élelmiszert, félkész ételeket.

    Elég lehet akár csak a dobozok hátoldalát elolvasnod első nekifutásra és ekképp választanod pl. két termék közül.
    Igazából tényleg nem kell ezt túllihegni, én ragoztam talán túl; elég ha eleinte kétszer meggondolod, hogy az amit épp megenni készülsz, hazavágja-e a nem kevés munkádat, amit futással, súlyzózással beletettél a napba, hogy egészségesebb, sportosabb légy.
    És már ezzel sokat teszel magadért.

    Azt meg mondani is felesleges, ha választhatsz 200 gramm párizsi vagy 50 gramm feketeerdei sonka között, akkor a minőségre menj, ne a mennyiségre.
    Szándékosan a sarkított példa és tudom, hogy ez nálad alap, ugyanakkor ez mifelénk "népbetegség" és sajnos nagyon sokan választanák a párizsit.

    Nem vagyok szent, ma én is csokis kekszet (50 grammnyit) ebédeltem :D de ilyen jó, ha évente kétszer előfordul. Ahogy én is szoktam sörözni, de ilyenkor mondjuk havonta egy vagy két alkalommal elbringázunk egy sörfőzdébe és megiszunk 2-3 pohár (minőségi) sört.

    A mértékletesség a kulcsa mindennek. Ahhoz jó eszköz pl. a kalóriaszámlálás és az időszakos böjt, de sokaknak ezek nélkül is, neked is sikerülhet :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák