Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ígyvanferi #32837 üzenetére

    Őszintén szólva fogalmam sincs, csak rákerestem, hogy milyen versenyek vannak a környéken, amikor otthon vagyunk, és ez jött fel. Sajnos a zalaegerszegiről idén lemaradunk, pont utána héten tudunk csak hazamenni.

    Switcx: Én vettem a 235-re egy csomag kijelzővédő fóliát, azt meghálálja. Valami hatos szett volt egy-két euró, legjobb befektetés evör. Maga az óra nem tudom, miből van, a peremét én párszor odavágtam már dolgoknak, van rajta egy egészen apró bevágás, meg volt sok kis karc, és egyszer nagyon durván lekarcoltam egy jó centis területen, aztán én nem tudom, hogy ez hogyan megy, de szerintem ez regenerálódik magától, mert az összes karc eltűnik egy idő után. Olyan, mintha az egész anyagában lenne színezve, és szándékosan koptathatóra lenne csinálva, és mintha viseléstől lepolírozódnának róla a sérülések. Tudom, hogy hülyén hangzik, de más magyarázatot nem találtam egyszerűen... :U

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák